Life House Ubajara Villa
| Wi-Fi | Spa & Hälsocenter Jacuzzi | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Life House Ubajara Villa med 3 sovrum, som har ett behändigt läge inom 25 minuters promenad från Ubajara nationalpark, erbjuder gästerna att koppla av i bubbelpool. Den här villan med 2 badrum, som passar för upp till 10 gäster, erbjuder en parkering.
Om du känner för att besöka omgivningarna, kolla in Igreja Matriz de Ubajara som ligger i närheten av denna villa.
I Life House Ubajara Villa finns ett komplett kök med kylskåp, ugn och köksredskap. Gästerna kan besöka restaurangen Tempero Gaucho, som ligger mindre än 550 meter bort.
- Lokala sevärdheter
- Parque Nacional de Ubajara1213 km
- Ubajara nationalpark1329 km
- Arrocha Park1521 km
- Ingreja Matriz1774 km
- Gruta de Ubajara1855 km
- Mirante do Parque Nacional de Ubajara1618 km
- Igreja Matriz de Ubajara1754 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Jacuzzi
På rummet
- Luftkonditionering
- Klädkammare
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Life House Ubajara Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Life House Ubajara Villa erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på Life House Ubajara Villa?
Ett komplett kök finns på Life House Ubajara Villa. - ❓
Är husdjur tillåtna i Life House Ubajara Villa?
Gästerna får bo på Life House Ubajara Villa med sina husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Life House Ubajara Villa?
Ja, en bubbelpool erbjuds på Life House Ubajara Villa. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna villa?
Gästerna i denna villa kan enkelt nå Ubajara nationalpark och Igreja Matriz de Ubajara, som ligger inom 25 minuters promenad från boendet respektive 1 km bort.